Projekty

Publikované 05.06.2011, autor lubosdz

2011

CarBooker - Rezervačný online systém pre autopožičovne

 

CarBooker je B2B produkt umožňujúci prehľadný manažment prenajímaných automobilov. Je určený pre majiteľov autopožičovní ponúkajúcich svoje vozidlá a doplnkové služby na prenájom prostredníctvom internetu.

Aplikácia CarBooker pozostáva z dvoch častí - frontend a backend.
Frontend umožňuje príjem rezervácií a využíva inteligentý algoritmus pre výber vozidiel voľných v požadovanom čase na prenájom a okamžite zobrazuje cenu prenájmu zákazníkovi.

Backend (administrácia) poskytuje možnosť manažovania súvisiacich úloh - manažment autoparku, cien prenájmu, dodatočných produktov (akcie, zľavy) a diskontov. CarBooker vám dá okamžitý prehľad o obchodných aktivitách vašej autopožičovne.

Vyskúšajte si CarBooker online demo »
 

Inventory Manager »

 
Katalóg pre správu inventárneho majetku spoločnosti. Umožňuje spravovať hmotný inventár vydaný do užívania zamestnancom spoločnosti, generovať výdavkový resp. návratový protokol, vytvárať prehľady majetku podľa rôznych kritérií apod. Vyskúšajte si online demo Inventory Managera »
 

iPDF - Inteligenté PDF formuláre »

 

iPDF je webová technológia umožňujúca vytvorenie a spracovanie elektronických PDF dokumentov online.

iPDF server bol navrhnutý s cieľom umožniť internetovému užívateľovi komfort a intuitívne rozhranie pri vytváraní PDF dokumentu online v reálnom čase. iPDF server zabezpečuje okamžitú kontrolu vkladaných údajov, upozornenie na chybu, automatické vyplnenie a prepočty súvisiacich polí, zabraňuje strate už raz zadaných údajov, okamžitú generáciu a archiváciu výsledného dokumentu.

Je vhodných riešením pre spoločnosti zbierajúcich online údaje od užívateľov alebo riešenie pre masový zber PDF dokumentov online.

Pozrite si implementáciu daňových priznaní 2010 »

2010

Online Test Builder / PHP Quiz Builder »

 

Systém pre vytváranie online testov a vedomostných kvízov.

Potrebujete otestovať študentov alebo obchodných zástupcov vašej spoločnosti? Online Test Builder (pôvodný pracovný názov PHP Quiz Builder) vám umožní vytvárať testové kampane pre cieľové skupiny respondentov. Umožňuje generovať individuálne alebo kumulatívne výsledkové zostavy alebo vyhodnotiť individuálny progres respondenta (skupiny respondentov) prostredníctvom korelačnej analýzy.

Vyskúšajte si online demo Online Test Buildera »

2005

Poistný portál Top-Pojisteni.cz » (2005 - 2010)

 
Vývoj a implementácia riešení pre jeden z najväčších poistných online portálov v ČR Top-Pojištění.cz. Automatizácia spracovania prijatých zmlúv, kompletný návrh a implementácia havarijného poistenia, redizajn online kalkulátorov, vývoj portálového CMS (podpora on-demand cache).

2004

Pasaya.com, Satintextiles.com

 
Implementácia odbytového marketingového kanála pre thajského výrobcu textílií.

......

Projekty staršieho dáta a weby již chcíplé :-)

 
  • Kovomac - webová prezentácia kovovýrobnej spoločnosti.
  • Autopožičovňa-JK - webová prezentácia autopožičovne.
  • Implementácia platobného rozhrania pre Trenčiansku vodárenskú spoločnosť.
  • Emcafe.sk - webová prezentácia kaviarne.
  • Effin.sk - webová prezentácia spoločnosti.
  • Splavovanie.com - web o splavovaní Dunaja a Moravy.